Cennik - wybrane urządzenie końcowe HUAWEI EG8245H - WIFI 2,4 GHZ do HG8245Q2

  • Ceny usług zróżnicowane są zarówno prędkością, jak i podmiotem który korzysta oraz sposobem korzystania z usług.
  • Ceny w dużej części ustalane są indywidualnie, zapraszamy do kontaktu.
  • Wszystkie ceny uwzględniają upust za terminowe płatności, tj. do 10-go dnia każdego miesiąca za miesiąc bieżący lub zgodnie z terminem płatności na fakturze.
  • Każdy klient zobowiązany jest do uzyskania zgody administracji budynku na prace instalacyjne.
  • Urządzenie wypożyczane jest bezpłatnie na czas trwania usługi i po zakończeniu korzystania z usług, musi zostać zwrócone.

 

Podstawowy cennik opłat miesięcznych

Przeznaczenie
Prędkość
Cena
Indywidualne prywatne gospodarstwa domowe
mieszkania prywatne
100-300 Mbps
Cena z VAT 45 zł
Mieszkania w których usługa udostępniana jest kilku gospodarstwom - np. wynajem pokoi kilku niezależnym użytkownikom. Usługa nie obejmuje budowy wewnętrznej infrastruktury informatycznej ani jej konfiguracji/administracji
300 Mbps
100 zł + 23% VAT
Więcej niż jedno mieszkanie, np. kamienica lub jej część, budynek wielorodzinny. Usługa nie obejmuje budowy wewnętrznej infrastruktury informatycznej ani jej konfiguracji/administracji
300 Mbps
200 zł + 23% VAT
Sklepy, firmy w lokalach użytkowych
100 Mbps
50 zł + VAT
Sklepy, firmy w lokalach użytkowych
300 Mbps
100 zł + VAT

Opłaty po terminie

W przypadku opłat wnoszonych po terminie płatności, tj. do 10 dnia każdego miesiąca za miesiąc bieżący, upust za terminowe płatności nie jest udzielany i opłata zostaje zwiększona o 5 zł.

Pozostałe usługi i opłaty

Pozostałe usługi, np. konfiguracja wewnętrznej podsieci u klienta rozliczane są stawką godzinową wynoszącą 100 zł netto / 123 zł brutto za każdą rozpoczętą godzinę pracy serwisu.

Zaległości finansowe powyżej 5 tygodni

W przypadku zaległości finansowych przekraczających 5 tygodni, świadczenie usług może zostać zawieszone a router powinien zostać zwrócony po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się - tel. 32 7299791, 732962000. Możliwy jest bezpłatny odbiór urządzenia przez naszą firmę. W przypadku braku zwrotu routera, po zawieszeniu świadczenia usług, opłaty miesięczne za jego wypożyczenie będą w dalszym ciągu naliczane w stałej wysokości 45 zł brutto/miesiąc zgodnie z umową wypożyczenia urządzenia końcowego. Opłaty te będą naliczane aż do chwili zwrotu urządzenia i rozwiązania umowy dot. jego wypożyczenia.

Ponowne przyłączenie

Opłata za usługę ponownego przyłączenia do sieci światłowodowej w przypadku odłączenia usługi spowodowanego brakiem opłat wynosi 45 zł.

Odpiszemy, oddzwonimy